Program do kosztorysowania

Program do kosztorysowania

Nowoczesne narzędzia IT są już powszechnie wykorzystywane w wielu branżach. Dzięki nim można znacznie usprawnić, ułatwić, a nawet zautomatyzować wiele procesów biznesowych. Jakie rozwiązania są najbardziej przydatne? W tym wpisie wyjaśniamy, kto i dlaczego powinien zainwestować w program do kosztorysowania!

Zmiana systemu ERP w branży budowlanej

Odpowiednio dobrane i przystosowane narzędzia IT to podstawa sprawnego zarządzania firmą. Czujesz, że przyszedł już czas na wdrożenie nowego oprogramowania? Doradzamy, jak powinna wyglądać zmiana systemu ERP w branży budowlanej!

Systemy od Connecto wykorzystywane w branży budowlanej

Systemy od Connecto wykorzystywane w branży budowlanej

Nowoczesne narzędzia IT znacznie ułatwiają organizację codziennej pracy. Dzięki nim można podnieść jakość oferowanych usług i w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zasobach firmy. Jakie rozwiązania warto wdrażać? Omawiamy, jak sprawdzają się systemy od Connecto wykorzystywane w branży budowlanej!

System CRM a branża budowlana

System CRM a branża budowlana

Co mają ze sobą wspólnego systemy CRM i branża budowlana? Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że nic, bo w końcu do czego system zarządzający działem sprzedażowym w firmie realizującej inwestycje? W rzeczywistości błędne jest powszechne przekonanie, że systemy tego typu znajdują zastosowanie jedynie w firmach handlowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na spresonalizowaną prezentację oprogramowania !

Umów się teraz