Business Intelligence dla budownictwa

Mnogość obszarów w systemach informatycznych firm budowlanych oraz ilość informacji w nich zawarta sprawia, że klasyczne analizowanie danych jest bardzo trudne. W jaki sposób skrzyżować dane finansowe z systemu ERP (księgowego) z wynikami budżetowymi na kontraktach? Jak sprawdzić historię relacji z dostawcą lub skuteczność kierownika budowy? Z pomocą przychodzi moduł Business Intelligence platformy Connecto, który pozwoli Ci w dziecinnie prosty sposób tworzyć własne analizy i raporty na temat Twojej firmy.

Business Intelligence - Connecto DMS
fot. Przykładowy raport Business Intelligence. Tabela przestawna i wizualizacja dowolnym wykresem

Moduł Business Intelligence prosty dla menadżera

Moduł BI stworzyliśmy dla dwóch grup użytkowników – menadżerów i kierowników, którzy potrzebują szybkiej i konkretnej wiedzy oraz controllingowców, którzy chcąc tworzyć szczegółowe i skomplikowane zestawienia potrzebują zaawansowanego narzędzia. Jeśli należysz do pierwszej grupy to jesteś tylko trzy kroki od pozyskania ważnych dla Ciebie informacji:

Wygodnie

  • Uruchom platformę Connecto
  • Otwórz Centrum Raportów
  • Wybierz raport z listy i analizuj dane


Wygodniej

  • Uruchom program pocztowy
  • Otwórz raport wysłany przez system
  • Napij się kawy i analizuj dane

Najwygodniej

  • Spersonalizuj swój pulpit użytkownika
  • Umieść na nim najważniejsze wykresy
  • Miej kluczowe dane zawsze w zasięgu ręki
Business Intelligence w systemie Connecto DMS
fot. Business Intelligence – Pulpit użytkownika

Wieloźródłowość i definicje SQL – dla controllingu

Wymagasz więcej? Nie ma problemu. BI to zaawansowana platforma pozwalająca krzyżować dane z wielu źródeł i systemów. Korzystając z języka T-SQL możesz przygotować własną definicję raportu Business Intelligence w oparciu o dane z różnych systemów i zależną od wielu zdefiniowanych przez Ciebie parametrów.

Współpracując na co dzień z działami controllingu w średnich i dużych firmach budowlanych nauczyliśmy się, że Microsoft Excel wciąż posiada specjalne miejsce w sercu specjalistów od danych. Dlatego poszliśmy krok dalej i stworzyliśmy mechanizm integracyjny łączący Microsoft Excel ze źródłami danych i definicjami raportów w platformie Connecto Business Intelligence.

Chcesz wdrożyć system Business Intelligence? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz

Firma

NIP

Osoba kontaktowa

Adres e-mail

Telefon