Systemy ERP dla budownictwa - jak to działa?

Grupa Connecto to nie tylko rozwój i wdrożenia dedykowanego oprogramowania do zarządzania firmą budowlaną. Specjalny dział firmy zajmuje się wdrożeniami systemów księgowych, kadrowych, sprzedażowo-magazynowych i produkcyjnych w firmach o profilu wykonawczym, instalatorskim i produkcyjnym. Jako kluczowy partner producenta rozwiązań ERP COMARCH S.A. wdrażamy narzędzia ERP XL i ERP Optima, a jako integrator rozwiązań IT tworzymy mechanizmy integracyjne z innymi systemami finansowo-księgowymi. Otwartość platformy Connecto pozwala na międzysystemową wymianę danych z systemami innych firm.

1. Finanse i Księgowość
2. Kadry i Płace, oraz HR
3. Produkcja, prefabrykacja i gospodarka magazynowa

Finanse i Księgowość

Oprogramowanie wdrażane przez specjalistów Connecto obsługuje dowolną formę księgowości w firmach budowlanych każdego rozmiaru. Z racji na specyfikę branży niemal wszyscy klienci Grupy Connecto pracują na pełnej księgowości zwanej również księgowością kontową. ERP dla budownictwa w obszarze finansów i księgowości przygotowane jest na tworzenie JPK (Jednolity Plik Kontrolny), spełnia wszystkie wymagania stawiane przez ustawodawcę, oraz przewyższa je oddając Ci do dyspozycji narzędzia ułatwiające codzienną pracę w dziale finansowym takie jak możliwość księgowania dokumentów bezpośrednio z innych modułów systemu, zaawansowane konstruktory schematów księgowych czy automatyczne obliczanie i generowanie deklaracji VAT. Elektroniczny obieg dokumentów kosztowych może być zintegrowany z systemem księgowym.

Systemy ERP dla budownictwa - wybierz sprawdzone rozwiazania
fot. System ERP dla budownictwa – moduł finansowo księgowy

Kadry i Płace, oraz HR

Jednym z kluczowych aspektów prowadzenia firmy budowlanej jest zarządzanie pracownikami i rozliczanie ich pracy. Posiadamy ogromne doświadczenie we wsparciu firm w wywiązywaniu się z tego zadania. Moduły kadrowo-płacowe w oprogramowaniu przez nas wdrażanym są na bieżąco z wszystkimi zmianami w prawodawstwie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Praca z oprogramowaniem rekomendowanym przez Grupę Connecto to automatyzacja i ułatwienia w pracy dla działu kadr. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży wykonawczej oferujemy moduł do zdalnej rejestracji kart pracy zintegrowany z modułem płacowym. Karty BZ mogą być wprowadzane bezpośrednio w biurze budowy za pomocą przeglądarki internetowej.

System ERP dla budownictwa - moduł kadrowo-płacowy
fot. System ERP dla budownictwa – moduł kadrowo-płacowy

Produkcja, prefabrykacja i gospodarka magazynowa

Wiemy, że firmy budowlane, a zwłaszcza budownictwo drogowe, mieszkaniowe i przedsiębiorstwa zajmujące się budową konstrukcji stalowych aby stać się bardziej konkurencyjnymi same zajmują się produkcją materiałów używanych na budowach. Pomożemy Ci planować i rozliczać produkcję masy bitumiczne, prefabrykatów betonowych, płyt elewacyjnych i konstrukcji stalowej. Wykonany produkt lub materiał przeniesiesz na magazyn budowy dokumentem MM, a dokument rozchodu wewnętrznego RW zaktualizuje budżet kontraktu w platformie Connecto o koszty produkcji i transportu na budowę.

Chcesz wdrożyć system ERP dla budownictwa? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz

Firma

NIP

Osoba kontaktowa

Adres e-mail

Telefon