Elektroniczny obieg dokumentów w platformie Connecto

Polskie firmy budowlane z roku na rok notują duże wzrosty obrotów. Oznacza to, że z każdym kolejnym rokiem są zalewane coraz większa falą dokumentacji przychodzącej i wychodzącej. Wiele z nich poszukuje jakiegoś centralnego punktu, w którym mogłyby w przechowywać dokumenty przy zachowaniu trzech zasad. Tymi trzema zasadami kierowała się Grupa Connecto tworząc platformę Connecto:

Bezpieczeństwo

Zaawansowany system uprawnień i bezpieczne technologie

Szybkość

Dostęp do każdego dokumentu w kilka sekund.

Dostępność

Z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Zarządzanie dokumentacją  – uporządkuj pracę sekretariatu

Zapomnij o ręcznym wypisywaniu księgi kancelaryjnej i opisywaniu przesyłek pocztowych. Platforma Connecto pozwoli Ci na zdefiniowanie wszystkich typów dokumentów papierowych krążących po Twojej firmie i rejestrowanie ich w systemie. Elektroniczny obieg dokumentów przyśpiesza i ułatwia pracę w przedsiębiorstwach w każdej branży, nie tylko budowalnej.

Elektroniczny obieg dokumentów - przykładowe zamówienie
fot. Rejestracja pism przychodzących i wychodzących eliminuje księgę kancelaryjną w firmie.

Zaprojektuj dokumenty

Dla każdego dokumentu zaprojektuj formularz zawierający pola dzięki któremu opiszesz zawartość. Korzystaj z pól tekstowych, liczbowych, dat, list rozwijanych, tabel, przycisków i innych bardziej skomplikowanych kontrolek. Dzięki nim nadasz dokumentowi odpowiednie zachowanie i cechy, dzięki któremu będziesz mógł wyszukać go w kilka sekund.

Zadbaj o poufność danych

Platforma Connecto odda w Twoje ręce zaawansowany system uprawnień. Każda grupa użytkowników lub konkretny użytkownik może lub nie: dodawać, modyfikować, usuwać lub widzieć dany typ dokumentów w zależności od wielu czynników. Może również widzieć dokument ale jedynie częściowo.

Elektroniczny obieg dokumentów - Connecto DMS
fot. W skrzynce operatora znajdziesz wszystkie przesłane do Ciebie dokumenty, zaproszenia, zadania i powiadomienia.

Skuteczny obieg dokumentów

Życie dokumentu w platformie Connecto nie kończy się na zeskanowaniu. Wiele rodzajów dokumentów dopiero zaczyna swoją pracę. Prostym przykładem może być umowa, która zostanie wysłana do wiadomości osób zainteresowanych, a poważniejszym, sztandarowym przykładem jest dekretacja i akceptacja faktury kosztowej, gdzie w grę wchodzi wiele decyzji, warunków, a nawet integracje międzysystemowe z zewnętrznym oprogramowaniem (m.in systemami ERP).

Chcesz wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów? Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz

Firma

NIP

Osoba kontaktowa

Adres e-mail

Telefon